Успеси на такмичењима из области уметности и вештина
у школској 2018/2019. години
МУЗИЧКА КУЛТУРА |
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
ЛИКОВНА КУЛТУРА | |||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
МАЛИ ПЈЕР | |||||
Јана Лакићевић |
5-1 |
1. |
|
Ана Ристић |
|
Софија Радукић |
5-1 |
1. |
2. |
Ана Ристић |
|
Урош Миливојевић |
5-3 |
1. |
1. |
Ана Ристић |
|
Маша Стојановић |
5-2 |
2. |
2. |
Ана Ристић |
|
Тијана Гајић |
5-3 |
2. |
|
Ана Ристић |
|
Огњен Живић |
5-1 |
3. |
|
Ана Ристић |
|
Лaна Костадиновић |
5-2 |
3. |
|
Ана Ристић |
|
Александар Лакићевић |
6-2 |
3. |
|
Никола Вучковић |
|
Катарина Недељковић |
6-4 |
3. |
|
Никола Вучковић |
|
Нађа Вучковић |
6-4 |
3. |
|
Никола Вучковић |
|
Немања Ивановић |
7-3 |
1. |
|
Ана Ристић |
|
Матија Цветковић |
7-2 |
2. |
|
Ана Ристић |
|
Дуња Игњатовић |
7-3 |
2. |
|
Ана Ристић |
|
Филип Достанић |
7-4 |
2. |
|
Ана Ристић |
|
Алма Абединовић |
8-2 |
1. |
|
Никола Вучковић |
|
ШАХ |
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
|
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
ПЛИВАЊЕ |
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
Петра Вучић |
4-2 |
1. |
|
учешће |
Александар Илић |
Михајло Тијанић |
5-4 |
1. |
|
учешће |
Александар Илић |
Вељко Ангелов |
7-4 |
3. |
|
|
Александар Илић |
СТОНИ ТЕНИС
|
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
ЏУДО
|
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
СПОРТСКА ГИМНАСТИКА
|
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
Петра Спасић |
4-2 |
1. |
|||
СТРЕЉАШТВО |
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
АТЛЕТИКА |
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
Нина Петровић |
4-2 |
1. |
|
|
Александар Васиљевић |
Петра Спасић |
4-2 |
3. |
|
|
Александар Васиљевић |
Матија Николић |
4-2 |
2. |
|
|
Александар Васиљевић |
Марко Станојевић |
4-2 |
1. |
|
|
Александар Васиљевић |
Андреа Ђорђевић |
4-3 |
2. |
|
|
Александар Васиљевић |
Марко Милетић |
5-4 |
1. |
|
|
Александар Васиљевић |
Дарко Јануцовић |
6-4 |
1. |
|
|
Александар Васиљевић |
Константин Алексић |
6-1 |
1. |
2. |
|
Александар Васиљевић |
Сташа Титин |
6-1 |
2. |
|
|
Александар Васиљевић |
Илија Миленковић |
6-1 |
3. |
|
|
Александар Васиљевић |
Урош Цветковић |
6-3 |
2. |
|
|
Александар Васиљевић |
Урош Динић |
6-3 |
3. |
|
|
Александар Васиљевић |
Димитрије Стевановић |
8-3 |
|
1. |
5. |
Александар Васиљевић |
Петра Медош |
8-3 |
|
2. |
|
Александар Васиљевић |
Урош Станојевић |
8-2 |
2. |
|
|
Александар Васиљевић |
КОШАРКА - МЕДИЈАНА ФЕСТ |
|||||
У Ч Е Н И К | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК | |||
општинско | окружно | републичко | |||
КОНКУРСИ
- ДКОЦ – литерарни састав у Зборнику - Селена Поповић 2/4
- ''Чувари равнице'', пројекат – Похвалница за одељење 2/3
- Млади таленти, песма – Андреј Вучковић 2/2
- ''Ко каже да читам лектиру'' - Ива Илић 3/2
- ''Радовићев венац'' - Похвала, Радукић Софија 5-1 и Радовић Анастасија 5/1
- Републички литерарни конкурс ''Пролећне риме, ноте и слике'' - 3. место, Нађа Вучковић 6/4
- Републички литерарни конкурс „Ризница талената“ - Похвала, Нађа Вучковић 6/4
- Конкурс „Џеронимо Стилтон“ Еvro book
Валерија Васић 2/2, 1. место
Павле Михаиловић 2/2, 1.место
Школа, 3. место
- ''Међународни дан за енергетску ефикасност''
5/1 Радукић Софија - награђена садницама и еко контејнерима
- Европски школски конкурс поводом Европске недеље имунизације
24-30. априла, у организацији ЕЦЛ – Европска канцер лига
- Постер Сташа Јовановић, Ирена Анђелковић, Дуња Милошевић 7/4
- '' Војник понос Србије'', Огњен Миленковић 3/1