Успеси на такмичењима из предметне наставе

у школској 2016/2017. години

 

СРПСКИ ЈЕЗИК
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Андреј Јововић V-3 3. 1.   Иван Марковић
Николина Анђелковић VI-4 2. 1.   Милица Марковић
Елена Маричић VII-3 пласман 1. 2. Јанко Ивановић
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Невена Мијалковић VII-2 2.     Јанко Ивановић
Мина Јовановић VII-3 3.     Јанко Ивановић
Доротеја Петковић VII-3 3. 3.   Јанко Ивановић
Бојана Јокић VIII-2 пласман 3.   Наталија Миленковић
МАТЕМАТИКА
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Лана Данковић III-2 1.     Зоран Мартиновић
Јана Лакићевић III-1 2.     Маја Крстић
Катарина Стојановић III-2 похвала     Маја Крстић
Теодора Ђорић III-2 похвала     Маја Крстић
Ђурђија Живадиновић IV-4 3. 3.   Радица Ђорђевић
Димитрије Крстић V-1 2. 3.   Браца Тричковић
Миона Петровић V-1 3. похвала   Браца Тричковић
Јана Богавац V-4 3.     Десанка Нешић
Калина Живковић V-4 3.     Десанка Нешић
Маша Настић VI-3 2. 2. похвала Драган Лазаревић
Богдан Вучетић VI-4 3.     Драган Лазаревић
Тијана Предић VII-3 2.     Десанка Нешић
Емил Мишић VII-1 3. похвала   Десанка Нешић
МИСЛИША
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Павле Вучетић III-2 похвала     Маја Крстић
Лана Данковић III-1 похвала     Зоран Мартиновић
Јана Лакићевић III-2 похвала     Маја Крстић
Лена Николић III-3 похвала     Марина Најдановић
Анђела Радовановић III-2 3.     Маја Крстић
Софија Стојковић III-1 похвала     Зоран Мартиновић
Калина Живковић V-4 похвала     Десанка Нешић
Елена Маричић VII-3 похвала     Десанка Нешић
ФИЗИКА
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Маша Настић
VI-3
1. 3.    
Анастасија Арсић
VI-3
похвала      
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Тијана Предић VII-3 пласман 3.   Милијана Красојевић
Ђорђе Коцић VII-4 пласман 3.   Милијана Красојевић
ИСТОРИЈА
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Вељко Васић VI-3 3. 3.   Војин Никитовић
ГЕОГРАФИЈА
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Анастасија Миленковић VII-3 1. 3.   Јасмина Павловић
Елена Маричић VII-3 1. 1. похвала Јасмина Павловић
Филип Тодоровић VII-4 1. 2.   Јасмина Павловић
Војин Цветковић VII-1 1. 2.   Јасмина Павловић
Јелена Недељковић VII-2 2. 2.   Јасмина Павловић
Анђела Митић VIII-3 1. 1.   Јована Димитријевић
Бојана Јокић VIII-2 2. 2.   Јована Димитријевић
Вељко Чабаркапа VIII-2 3.     Јована Димитријевић
Дубравка Стевановић VIII-1 3.     Јована Димитријевић
Стеван Стошић VIII-4 3.     Јована Димитријевић
Алекса Миленковић VIII-4 3.     Јована Димитријевић
БИОЛОГИЈА
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Мила Ћирић V-1 2.     Гордана Рако
Арсен Милосављевић V-1 2.     Гордана Рако
Димитрије Крстић V-1 3.     Гордана Рако
Андреј Јововић V-3 3.     Гордана Рако
Богдан Ашчетовић VI-2 2.     Галина Шепа
Срећко Радловић VI-4 3.     Галина Шепа
Тијана Предић VII-3 1. 1. похвала Гордана Рако
Анастасија Миленковић VII-3 2.     Гордана Рако
Јелена Недељковић VII-2 2.     Гордана Рако
Милица Панић VII-3 3.     Гордана Рако
Димитрије Станојевић VIII-2 3.     Гордана Рако
Александра Митић VIII-4 3. 3.   Тијана Павловић
ХЕМИЈА
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Невена Мијалковић
VII-2
3. 3.   Сања Пешић
ТИО
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
ПАПИРНО МОДЕЛАРСТВО
Сташа Јовановић V-4       Горан Јанковић
БРОДО МОДЕЛАРСТВО
Богдан Вучетић VI-4       Светлана Ђорђевић
РАКЕТНО МОДЕЛАРСТВО
Страхиња Стојановић VI-4       Светлана Ђорђевић
Срећко Радловић VI-4       Светлана Ђорђевић
АУТО МОДЕЛАРСТВО
Михаило Станковић VI-3       Светлана Ђорђевић
Богдан Ашчетовић VI-2       Светлана Ђорђевић
АВИО МОДЕЛАРСТВО
Петра Цветковић VI-4       Светлана Ђорђевић
ПРИМЕНА ЕЛЕКТРОМАГНЕТА
Алекса Миленковић VIII-4       Светлана Ђорђевић
РОБО-ИНТ ИНВЕНТ
Алекса Миленковић VIII-4       Светлана Ђорђевић
Ранко Марковић VIII-4       Светлана Ђорђевић
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
Ксенија Митић VIII-1   3.   Весна Илић Петровић
Милица Стојковић VIII-1   3.   Весна Илић Петровић
ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко
 
       
НЕМАЧКИ ЈЕЗИК
У Ч Е Н И К ТАКМИЧЕЊЕ НАСТАВНИК
општинско окружно републичко