Приредбе у школској 2014/2015. години

Свечаност поводом почетка школске године
Задужeни:  Психолог, одељењске старешине III разреда и васпитачица Душица Стаменковић.

Свечани пријем ђака првака у Дечји савез
Задужени:   Учитељи I и III разреда.

Хуманитарни концерт
(децембар)
Задужени: одељењске старешине и стручни сарадници.

Школска слава Свети Сава
Задужени: Иван Марковић, Славица Станковић, Милица Крастић, Виолета Дејановић, Снежана Николић-вероучитељ, Ангелина Спасић.

Ускршњи концерт
Задужени: вероучитељица Снежана Николић, Виолета Дејановић, Александар Радосављевић, Мартиновић Зоран.

Свечаност поводом завршетка основне школе за ученике осмог разреда
Одељењске старешине осмог разреда, директор школе, педагог школе Наташа Игњатовић.

Видовданска свечаност – Смотра талената наше школе
Задужени: Мирјана Ђорђевић, Наталија Миленковић, Драгана Стевановић, Наташа Игњатовић.

Бранка Милошевић је задужена за снимање свих свечаности и значајнијих догађаја током школске године.

Изложбе у школској 2014/2015. години

Изложбе

Почетак  школске године
Школска слава Свети Сава
Ускрс
Видовданска прослава

Задужени:  наставник ликовне културе

За уређење ентеријера поводом значајних датума

Задужени: Маја Крстић, Јелена Вуковић, Зорица Ђорђевић, Јасмина Милић, Нада Донков, Јасмина Младеновић, Љиљана Цветковић.

ПОСЕТЕ ЛУТКАРСКОМ ПОЗОРИШТУ

I полугодиште

II полугодиште

IV недеља септембра

IV недеља фебруара

I недеља новембра

IV недеља априла

Ученици ће и ове године  године обавезно посетити:  Симфонијски оркестар, Изложбу цвећа, изложбе у  Народном музеју и Историјском архиву и Нишки сајам књига и графике.